بی رحم برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور

بی رحم: برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی راهی جهت صرفه‌جویی آب در تابستان

وجود خشکسالی‌ در کشور عزیزمان ایران موجب شده است تا سایه کمبود آب در کشور حکم‌فرما باشد مساله‌ای که هر ساله با شروع فصل تابستان اوج می‌گیرد و مورد نیاز است تا م

راهی جهت صرفه‌جویی آب در تابستان

راهی جهت صرفه جویی آب در تابستان

عبارات مهم : انرژی

وجود خشکسالی در کشور عزیزمان ایران موجب شده است تا سایه کمبود آب در کشور حکم فرما باشد مساله ای که هر ساله با شروع فصل تابستان اوج می گیرد و مورد نیاز است تا مشترکان در نحوه مصرف خود مدیریت بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایسنا، کولر وسیله ای است که در فصل گرما مورد استفاده تمام مشترکان قرار می گیرد بر همین اساس کارشناسان مدیریت مصرف آب راهکارهایی را جهت کم کردن مصرف و یا به عبارتی استفاده درست تر از این وسیله اعلام کرده اند.

راهی جهت صرفه‌جویی آب در تابستان

کارشناسان بر این باورند که با راه اندازی سایبان روی کولر های آبی 10 تا 15 درصد در مصرف آب صرفه جویی می شود آیا که در زیر سایبان قرار دادن کولر ضمن کم کردن مصرف انرژی از تابش مستقیم نور خورشید و هدررفت مقدار زیادی آب ناشی از تبخیر جلوگیری می کند .

علاوه بر این استفاده از کولرهایی به رنگ سفید که بیشترین بازتابش نور را دارد می تواند تاثیر زیادی در نحوه مدیریت مصرف آب داشته باشد، همچنین اطمینان از سلامت شناور کولر جهت جلوگیری از سرریز آب، عایق بندی کانال کولر جهت جلوگیری از هدرروی سرما، زیاد کردن کارکرد کولر و همچنین عدم استفاده از دور تند کولر همگی مواردی است که دست اندرکاران حوزه مدیریت مصرف بر آن تاکید دارند.

وجود خشکسالی‌ در کشور عزیزمان ایران موجب شده است تا سایه کمبود آب در کشور حکم‌فرما باشد مساله‌ای که هر ساله با شروع فصل تابستان اوج می‌گیرد و مورد نیاز است تا م

از سوی دیگر استفاده از کلیدهای ترموستات و راه اندازی آنها یکی دیگر از روشهای موثر در کم کردن مصرف انرژی و آب هست. کلیدهای هوشمند این توانایی را دارند که با توجه به اندازه گیری دمای محیط، روشن و خاموش شده است و از مصرف بیهوده آب و انرژی جلوگیری کنند .

موضوع مدیریت مصرف یک مساله مهم و حیاتی در سراسر دنیا به خاص کشورهایی همچون کشور عزیزمان ایران که با بحران بی آبی دست وپنجه نرم می کنند آشنا شده است و جهت این مساله نیز مورد نیاز است یک اتحاد همگانی در تمام سطوح صورت بگیرد.

واژه های کلیدی: انرژی | مدیریت | جلوگیری | استفاده | تابستان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs