بی رحم برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور

بی رحم: برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث زن با مربی بدنسازی شوهرش رابطه دارد ، شکایت ضربدری در دادگاه

چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مربی یک کلوب بدنسازی، شکایت کرد.

شکایت ضربدری در دادگاه/ زن با مربی بدنسازی شوهرش رابطه دارد

عبارات مهم : ایران

چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مربی یک کلوب بدنسازی، شکایت کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:او گفت: «از مدتی قبل جهت ورزش به کلوب بدنسازی می رفتم و چند باری همسرم مرا تا کلوب همراهی کرده بود. شرایط عادی به نظر می رسید تا اینکه مرد ناشناسی با من تماس گرفت و بعد از بیان مطالبی ازمن خواست مراقب روابط همسرم باشم. بعد از این تماس به فکر فرو رفتم و همسرم را زیر نظرگرفتم، تا اینکه متأسفانه درجریان تعقیب اش یک روز او را سوار خودروی مربی باشگاهم دیدم، با دیدن این صحنه شوکه شده است بودم؛ می دانستم که او هم متأهل هست. به همین علت آنها را نامحسوس تعقیب کرده و از روابط صمیمی ارزش تصویر گرفتم. دیگر مطمئن بودم که همسرم به من خیانت کرده هست. به همین علت به پزشکی قانونی رفتم و درخواست تطبیق «دی ان ای» خودم و سه فرزندم را دادم که متأسفانه آنجا فهمیدم فرزند سوم مان هیچ ارتباطی با من ندارد.»

قالیچه دردسرساز

زن با مربی بدنسازی شوهرش رابطه دارد ، شکایت ضربدری در دادگاه

در حالی که تحقیقات راجع به این شکایت شروع شده است بود، همسر مربی بدنسازی نیز شکایتی علیه شوهرش و زن خیانتکار مطرح کرد. این زن به مأموران گفت: «من کارمند هستم و هر لحظه تلاش کردم تا حد توان جهت خانواده ام همه چیزرا فراهم کنم و جهت رضایت آنها بشدت تلاش کرده ام. حتی هنگامی که شوهرم خواست یکی از قالیچه های منزل مان را به یک مستحق بدهد مخالفتی نکردم، ولی چند روز بعد از اینکه شوهرم قالیچه را برد، در حال عبور از کوچه ای به طوراتفاقی همان قالیچه را روی بالکن منزل ای دیدم. حس خانمانه ام شک ام را برانگیخت و به همین علت تصویری گرفتم.

از طرفی به علت اینکه خط گوشی همسرم به نام من بود، بدون اینکه به او حرفی بزنم پرینت تلفن هایش را گرفتم و بعد ازتحقیقات مورد نیاز پی بردم زنی که با شوهرم ارتباط داشته همان کسی است که قالیچه را در بالکن منزل اش دیده بودم. حالا هم از هر دونفر آنها شکایت دارم.»

چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از مربی یک کلوب بدنسازی، شکایت کرد.

با تکمیل تحقیقات، پرونده زن و مرد خیانتکار جهت پیگیری به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد وقراراست آنها بزودی محاکمه شوند.

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | بدنسازی | بدنسازی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs