بی رحم برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور

بی رحم: برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ضرغامی هم از شنود می‌ترسد؟

مدیر پیشین رسانه ملی اغلب در ایوان دفتر خود از مهمانان پذیرایی می کند،گاهی اوقات نیز در برابر میزکار خود و تخته وایت برد و ویدیو پروژکتور معروف خود! و گاهی هم

ضرغامی هم از شنود می‌ترسد؟

ضرغامی هم از شنود می ترسد؟

عبارات مهم : ضرغامی

نکته ای در مورد دیدارهای ضرغامی و استثنایی در گزینش محل میز صبحانه!

مدیر پیشین رسانه ملی اغلب در ایوان دفتر خود از مهمانان پذیرایی می کند،گاهی اوقات نیز در برابر میزکار خود و تخته وایت برد و ویدیو پروژکتور معروف خود! و گاهی هم در لابی دفتر! ضرغامی یک دیدار را در مکانی متفاوت از سه مورد اوج انجام داده، دیداری که به شهریور سال گذشته برمی گردد.

در چند قدمي پاستور، باغی که به گفته بعضی پیش تر دفتر مهدي كروبي بوده هست؛ آخرین تصویری که از این لوکشین منتشر شد تصویر صبحانه کاری او با صادق زیباکلام بوده هست؛ دیداری که در روز یکشنبه همین هفته انجام شد.

ضرغامی هم از شنود می‌ترسد؟

عزت الله ضرغامی مدیر پیشین صداوسیما و عضو فعلی دو شورایعالی «انقلاب فرهنگی» و «فضای مجازی» گاها عکسهای دیدارهای خود را در صفحه های خود در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر می کند.

کاسه ای حلیم یا عدسی به همراه پنیر و گردو و آب معدنی و چای بر روی میزی در ایوان، این توضیحات موارد ثابت دیدارهای او هستند؛ ولی این دیدارها تفاوت هایی هم با هم دارند. از طیف مهمانان صبحانه های او می توان به عنوان تفاوت اول یاد کرد، ولی این صبحانه تفاوت دیگری هم دارند آن هم محل برپاکردن میز صبحانه است.

مدیر پیشین رسانه ملی اغلب در ایوان دفتر خود از مهمانان پذیرایی می کند،گاهی اوقات نیز در برابر میزکار خود و تخته وایت برد و ویدیو پروژکتور معروف خود! و گاهی هم

رئیس پیشین رسانه ملی اغلب در ایوان دفتر خود از مهمانان پذیرایی می کند،گاهی اوقات نیز در برابر میزکار خود و تخته وایت برد و ویدیو پروژکتور معروف خود! و گاهی هم در لابی دفتر! ضرغامی یک دیدار را در مکانی متفاوت از سه مورد اوج انجام داده، دیداری که به شهریور سال گذشته بر می گردد.

تا قبل از دیدار آخرهای شهریور ماه او با حسین کروبی فرزند مهدی کروبی، تصویری از او در گوشه حیاط منتشر نشده بود و یا شاید هم من ندیدم.

دو توصیه را می توان در مورد این دیدار متفاوت مطرح کرد؛ اول اینکه شاید جهت صمیمت زیاد با مهمان در گوشه حیاط با او گفت و گو کرده و یا شاید اصلا دلیلی نداشته هست. جدا از این دو مورد، یک توصیه دیگری را هم می توان مطرح کرد که پیشاپیش راقم سطور آن را مضحک و خنده آمیز می داند؛ “ترس از شنود” او مهمانش را به خاطر این عنوان به دورترین نقطه از اتاق کار خود و در مکانی که هیچ فردی حتی به ذهنش هم خطور نمی کرد، با وجود ایوانی به این دلبازی دیداری در آنجا برگزار شود برده است!

ضرغامی هم از شنود می‌ترسد؟

خبرآنلاین / احسان گل محمدی

واژه های کلیدی: ضرغامی | صبحانه | شهریور ماه | عزت الله ضرغامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

ضرغامی هم از شنود می‌ترسد؟

ضرغامی هم از شنود می‌ترسد؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs