بی رحم برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور

بی رحم: برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دروازه‌بان استقلال هت‌تریک کرد , قهر، اشک و خداحافظی

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از درخشش حسین حسینی در لیگ برتر، دروازه بان آبی ها میهمان برنامه نود شد. او که با کلین شیت هایش محبوبیت زودهنگامی میان هواداران آبی بدست

دروازه‌بان استقلال هت‌تریک کرد , قهر، اشک و خداحافظی

قهر، اشک و خداحافظی؛ دروازه بان استقلال هت تریک کرد

عبارات مهم : بازیکن

حسین حسینی منشتر شدن پستی بعد بازی برابر پیکان خداحافظی کرده بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از درخشش حسین حسینی در لیگ برتر، دروازه بان آبی ها میهمان برنامه نود شد. او که با کلین شیت هایش محبوبیت زودهنگامی میان هواداران آبی بدست آورده بود بعد از این برنامه محبوبیتی چندبرابر بدست آورد. صحبت های او در مورد مشکل هایی که تحمل کرده بود، زندگی سخت در کمپ استقلال و روایتی از بعد زدن دعوت پرسپولیسی ها کار خودش را کرده بود. با این حال چیزی که بیش از همه به محبوبیت این بازیکن کمک کرد بی حاشیه و آرام بودن او بود. هوادارانی که از حرف و حدیث ها و شایعاتی که پشت سر شماره یک تیمشان پیش از این شنیده بودند با آمدن حسینی آرامشی پیدا کرده بودند که آن را بیش از هر آمار و تعصبی دوست داشتند.

حسینی که تا وقت معروف و محبوب شدنش بازیکن بسیار صبور و با آستانه تحمل اوج بود نشان داده که گویا بعد از رسیدن به ترکیب مهم و صورت شدن این خصوصیتش را فراموش کرده هست. او در همین مدت کوتاه اتفاقات و حاشیه هایی را رقم زده که کمی با صورت آشنا شده است از او منافات دارد.

دروازه‌بان استقلال هت‌تریک کرد , قهر، اشک و خداحافظی

این بازیکن در وقت منصوریان یکی، دوباری به علت قرار نداشتن در ترکیب مهم از اردوی تیم قهر کرده بود که البته می توان از آن صرف نظر کرد. نخستین اتفاق ولی بعد از زدن رکورد کلین شیت افتاد. او به علت این که در ترکیب مهم تیمش برابر پدیده قرار نگرفت همه هم بازیانش را آنفالو کرد و اعتراض شدیدش را به این مساله نشان داد. این اتفاق با فالو کردن مجدد و بازگشت آرامش به دروازه استقلال تمام شد.

اتفاق بعدی در بازی برابر فولاد خوزستان رخ داد. زمانی که دروازه بان جوان آبی ها در دقایق نهایی یک کارت زرد را گرفت و دربی را از دست داد. دیداری که حتی پیش از این اتفاق هم از گوشه و کنار شنیده می شد که قرار است مهدی رحمتی درون دروازه بایستد. با این حال حسینی بعد از درگیری و اعتراض شدید با فرشید باقری و هم تیمی هایش و در آخر هم با اشک هایش از لیست دربی کنار رفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از درخشش حسین حسینی در لیگ برتر، دروازه بان آبی ها میهمان برنامه نود شد. او که با کلین شیت هایش محبوبیت زودهنگامی میان هواداران آبی بدست

در بازی با پیکان هم هت تریک حسینی در این فصل کامل شد. او بعد از دو گلی که در این بازی دریافت کرد با یک پست اینستاگرامی باز هم حاشیه ساز شد ولی باز هم با پاک کردن آن پست تلاش کرد تا اوضاع را به حالت عادی برگرداند.

البته حاشیه های حسینی تا این جای کار شخصی بوده و زیرسایه نتیجه گرفتن استقلال و روزهای خوب این تیم قرار گرفته، با این حال کارهای او خارج از دایره استاندارد یک بازیکن حرفه ای در این سطح هست. حسینی پیش از این خودش را در روزهای سخت پیش از معروفیت و حضور در ترکیب مهم ثابت کرده هست. بازیکنی که در کمپ غیرقابل سکونت استقلال زندگی کرده، روزهای سخت نیمکت نشینی را سال ها تحمل کرده ولی هر بازیکنی با عملکردش در روزهای معروف و محبوب شدن سنجیده می شود نه با کارهایی که در وقت گمنامی و در سایه انجام داده است.

دروازه‌بان استقلال هت‌تریک کرد , قهر، اشک و خداحافظی

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | خداحافظی | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs