بی رحم برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور

بی رحم: برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کلاه گیسی که باعث از دست رفتن قهرمانی آغاسی شد!

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، آندرس گومس تنها تنیسور اکوادوری است که توانسته است فاتح گرند اسلم شود. این اتفاق در مسابقه های تنیس اپن ۱۹۹۰ رخ

کلاه گیسی که باعث از دست رفتن قهرمانی آغاسی شد!

کلاه گیسی که باعث از دست رفتن قهرمانی آغاسی شد!

عبارات مهم : مسابقه

آندره آغاسی جام قهرمانی در رولن گروس را به خاطر کلاه گیس از دست داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، آندرس گومس تنها تنیسور اکوادوری است که توانسته است فاتح گرند اسلم شود. این اتفاق در مسابقه های تنیس اپن ۱۹۹۰ رخ داد. این قهرمانی بدون شک تاریخی بود ولی یک علت عجیب باعث رقم خوردن چنین نتیجه ای شد. آندره آغاسی رقیب گومس در فینال بود. او سال ها بعد در بیوگرافی اش به این دیدار اشاره و اعتراف کرد.

کلاه گیسی که باعث از دست رفتن قهرمانی آغاسی شد!

تنیسور جوان (۲۰ ساله) آمریکایی در آن روز به دنبال فتح نخستین گرند اسلم خود بود و برابر حریف با تجربه ای (۳۰ ساله) قرار گرفت. او چند هفته پیش از این دیدار، در یک هشتم نهایی اپن میامی حریفش را شکست داده بود. با این حال فینال پاریس جهت آغاسی خوب شروع نشد و ست نخست را ۶ بر دو واگذار کرد. او به این عنوان تصویر العمل نشان داد و توانست با پیروزی سه بر ۶ بازی را مساوی کند. بعد از این ست نوعی بی اطمینانی و نبود اعتماد به نفس باعث شد ست سوم و چهارم را با نتیجه مشابه ۶ بر چهار واگذار و جام را تقدیم تنیسور اکوادوری کند.

آغاسی چند سال بعد اعتراف کرد که کلاه گیس اش عامل مهم از دست دادن این جام بود. تنیسور آمریکایی در این باره گفت : هر روز صبح که از خواب بیدار می شدم دسته ای از موهایم را روی بالش می دیدم. از خود پرسیدم می توانم در زمین تنیس از کلاه گیس استفاده کنم؟ به خودم گفتم چاره دیگری دارم؟ به همین خاطر تصمیم گرفتم در مسابقه های رولن گروس با کلاه گیس حاضر شوم. استفاده از کلاه گیس در طول مسابقه های مرا اذیت نکرد. با این حال این مسابقه ها طولانی بود و یک شب پیش از فینال کلاه گیس از فرم خود خارج شد. با کمک برادرم تلاش کردیم آن را به حالت اولیه باز گردانیم تا من در فینال به عنوان یک جوان جالب حاضر شوم ولی این اتفاق نیفتاد. هنگام گرم کردن متوجه شدم شرایط بازی سخت خواهد بود نه به خاطر پیروزی، بلکه احتمال افتادن کلاه گیس وجود داشت. با هر پرش احساس می کردم رخ دادن این اتفاق نزدیک هست. میلیون ها تماشاگر را تصور می کردم که از افتادن کلاه گیسم متعجب هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، آندرس گومس تنها تنیسور اکوادوری است که توانسته است فاتح گرند اسلم شود. این اتفاق در مسابقه های تنیس اپن ۱۹۹۰ رخ

این عنوان باعث شد که آغاسی دو سال بعد نخستین گرند اسلم را در ویمبلدون فتح کند. او در سال ۱۹۹۹ در اپن پاریس با سری بی مو حاضر شد و توانست در یک بازی به یاد ماندنی آندری مدمدف را در فینال شکست دهد. تنیسور آمریکایی توانست شکست دو بر صفر را جبران کند و بازی را سه بر دو به نفع خود به آخر برساند. او در آن روز توانست تنها گرند اسلمی که نتوانسته بود فتح کند را به دست آورد و نامش را به عنوان یکی از بزرگترین تنیسورهای تاریخ ثبت کند. آغاسی اکنون سرمربی نواک کوکوویچ (مرد شماره دو جهان) است.

واژه های کلیدی: مسابقه | آمریکایی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs