بی رحم برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور

بی رحم: برگزاری تبلیغات انتخابات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

دردسر نوه آقای بازیگر جهت پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ یکی از بازیکنانی که حضورش در پرسپولیس هر لحظه با حرف و حدیث همراه بوده، آدام همتی هست. همانی که از کانادا به پایتخت کشور عزیزمان ایران..

ادامه مطلب

زمان نقل و انتقالات لیگ هجدهم اعلام شد

به گزارش فارس، وقت نقل و انتقالات فصل آینده فوتبال از روز ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ شروع می شود و این وقت تا روز ۱۲ شهریور ۹۷ ادامه خواهد داشت. زمان ن..

ادامه مطلب

دروازه‌بان استقلال هت‌تریک کرد , قهر، اشک و خداحافظی

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از درخشش حسین حسینی در لیگ برتر، دروازه بان آبی ها میهمان برنامه نود شد. او که با کلین شیت هایش محبوبیت زودهنگامی میان هواداران آبی بدست..

ادامه مطلب

مدافع اینتر در تمرینات سپاهان

به گزارش ایلنا، سپاهان که به تازگی منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی روی نیمکت خو می بیند جهت تقویت خود قصد جذب بازیکن خارجی دارد. مدا..

ادامه مطلب

استقلال روی نوار پیروزی, نفت در آتش آبی‌ سوخت! ، هفته شانزدهم لیگ برتر

به گزارش مهر، در ادامه مسابقه های هفته شانزدهم مسابقه های لیگ برتر، تیم استقلال موفق شد میهمان خود صنعت نفت آبادان را در منزل با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب کند..

ادامه مطلب

نمایش آکروبات ایرانی ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.16

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.16 /نمایش  آکروبات  ایرانی  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.16 /نمایش ..

ادامه مطلب

کلاه گیسی که باعث از دست رفتن قهرمانی آغاسی شد!

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، آندرس گومس تنها تنیسور اکوادوری است که توانسته است فاتح گرند اسلم شود. این اتفاق در مسابقه های تنیس اپن ..

ادامه مطلب